Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum za 2 oktober 2021
Plaats Boerdonk
Soort VTN1-demo VTN3-demo VTN4-demo
Klassementen VTN1 VTN3 VTN4
Omschrijving Wedstrijd
http://www.trekkertrekboerdonk.nl
Opmerkingen Soort baan: Klei
Functionarissen: FOTOGRAAF: ErwinVi | TVMTRUCKINS: PaulBu | WEDSTRIJDL VTN1: HermaSa
Sleepwagen: hyproslee, hyproslee, hyproslee
Adres wedstrijd:
Evenementen terrein Cox
Coxsebaan 9
5469 NG Boerdonk

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: 12:00 uur


KnipKaart VTN pas: n.v.t.


Startlijst VTN 8,5 ton Supersport

Aanwezigheid deelnemers: 16:30 uur, start deelnemers: 17:30 uur
Weegburgdienst: Van Heugten,

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
11-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
21-48Volvo FH16 Harskamp, Volvo FH16, HarskampHenk Schregardus / Arne van de Pol
31-35Grey Thunder, Volvo FH16, KootwijkerbroekErwin Berkelaar
41-40Dark Tornado, MAN 19.502, OpheusdenDennis Jordaan / Mauritz Jordaan
51-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
61-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
71-46Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
81-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalGilbert van Tuijl
91-41Team TV Kar, Scania T 142 H, ScherpenzeelHerman de Heus
101-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
111-13Murphy's Law, Peterbilt 379, MoerkapelleBas / Ardjan / Robbert / Keesjan / Henk
121-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, Oud GastelFrank Goorden / Mark Goorden
131-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
141-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
151-04Blue Legend, Scania 142, BrakelBram van Tuijl / Matthijs van der Linden
161-49MadMack, Renault Magnum AE560, VelddrielJoey Megens / M. de Haas / Peter Quik
171-50Trek Mack, Mack MH612, 's HeerenbroekJan Willem van Spijker
181-10Black Widow, Renault Magnum, Schietbergweg 8a NijnselPatrick de bresser
191-44The Gambler, Scania Torpedo, LoosbroekJoeri GabriŽls
201-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
211-42Van Heugten, DAF 85, ScherpenzeelCarola de Heus




Startlijst VTN 8,5 ton Sport

Aanwezigheid deelnemers: 15:00 uur, start deelnemers: 16:00 uur
Weegburgdienst: Van Keulen,

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
13-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, WoerdenUdo Tonus / Martijn Slingerland / Rob v d Brink / Alexander Kroone
23-08Jan van Bentum, Scania 143, BarneveldJan van Bentum
33-14Empty Wallet, Kenworth T800, Schietbergweg 8a NijnselJarno Saris/patrick de bresser
43-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
53-06Van Schilt, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense / Bert Jacobs
63-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
73-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser




Startlijst VTN Standaard XL

Aanwezigheid deelnemers: 14:30 uur, start deelnemers: 15:30 uur
Weegburgdienst: Pullingteam De Kruif,

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
14-02Team Roekel, Scania R142H, BarneveldArco van Roekel / Herwin Moerman
24-05Black Fiber, Volvo F16, DodewaardJoost van Dam
34-03Little Rumble, Scania 143M, OverbergMartin vd Zandschulp
44-06Bakker to the Max, DAF XF, PuttenWouter Blom / Erwin van Harten
54-01Bramos Repair, Volvo F16, BarneveldJeroen van de Scheur / Janneke de Heus
61-04Pullingteam De Kruif, Scania P92, KootwijkerbroekMaurice de Kruif