Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum za 25 mei 2019
Plaats Nieuw Vennep
Soort VTN1-punten VTN3-punten
Klassementen VTN1 VTN3
Omschrijving Dit jaar komt het er dan van. Een puntenwedstrijd van de VTN 8,5 tons klassementen in Nieuw Vennep. Gezien de prachtige kleibaan moet dat spektakel geven!
http://www.ajkhaarlemmermeer.nl

http://www.ajkhaarlemmermeer.nl
Klik hier voor de Facebookpagina
Opmerkingen Soort baan: Kleibaan
Sleepwagen: powerbreaker
Adres wedstrijd:
Vanzantenhal Evenementenlocatie
IJweg 1415
2152 NB Nieuw Vennep Nieuw-Vennep

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: Einde middag


Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-1-03Iveco Schouten, Iveco Stralis, schouten
-1-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
-1-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalRobbert van Tuijl / Gilbert van Tuijl
-1-07De Manne van Janne 3, Scania T, HeeschJoey Megens
-1-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, OudenboschFrank Goorden / Mark Goorden
-1-13Murphy's Law, Peterbilt 379, Moerkapelle-
-1-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
-1-09Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch / Rick Jonkers
-1-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
-1-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
-1-14Ruttchen Powerrr, Mercedes Benz Actros V10, HelvoirtRalph / René / Wijnand
-1-06Moaskanttrekkers, Volvo F16, Oijen (NB)Willem de Keijzer / Bart van Orsouw
-1-10Black Widow, Renault Magnum, NijnselPatrick de bresser/ Marc van gemert
-1-02De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
-1-31Iron Horse, Volvo NL 18, Oosterhout NBrJos Rietveld
-1-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
-1-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
-1-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
-1-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16, Zele (B)Heirman Dirk/Stoop Andy/De Maesschalck Koen
-1-04Blue Legend, Scania 142, BrakelBram van Tuyl
-----
-1-32Blue Fire, Scania R143-500, OpheusdenAlex van Nifterik
-----
-1-35d'n Bliksum, Volvo FH16, KootwijkerbroekErwin Berkelaar
-----
-1-37Heavy Boys Toys, Volvo F16, UddelArjo Bronkhorst
-----
-1-29Red Madness, MAN 19.603, Lokeren (B)Floris Ongena / Yves de Vidts / Dylan Meganck
-----
-1-39Green Bull, Sisu, HeeschRein Smits
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Sport (Punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-3-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-3-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
-3-13Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560, OpmeerAron / Bas / Thijs
-3-14Empty Wallet, Kenworth T800, Sint OedenrodeJarno Saris/patrick de bresser
-3-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
-3-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
-3-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
-3-22Smokin' Griffin, Scania R143, RenswoudeWillem vd Dikkenberg
-----
-3-23Team Versteeg Uddel, Volvo FH16, UddelHans Versteeg / Arne van de Pol
-----
-3-11Bad Bull, Volvo F16, ScherpenzeelHenk van Ginkel
-----
-3-19Team Dark Rumble, Scania 143, EdeGerco Hardeman / Corne Hardeman
-----
-3-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
-----