Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum vr 6 september 2019
Plaats Meeuwen
Soort VTN1-punten VTN3-punten VTN5-punten VTNbakwagen-demo
Klassementen VTN1 VTN3 VTN5 VTNbakwagen
Omschrijving Let op! De wedstrijd is verhuist naar Dorpsstraat 2 in MEEUWEN.
TRUCKAVOND. Op 2 banen laten alle VTN klassementen zien wat ze in huis hebben.

http://www.streekdagen.nl

Klik hier voor de Online! uitslagen tijdens de wedstrijd.
Opmerkingen Soort baan: zware kleibanen
Functionarissen: BESTUUR: HermaSa | BESTUUR: HenkNi | FOTOGRAAF: ErwinVi | FOTOGRAAF: CoraRi | FOTOGRAAF: GertjanKo | WEDSTRIJDL VTN1: HermaSa
Sleepwagen: hyproslee, blackfury, blackfury, blackfury
Adres wedstrijd:
Streekdagen
Dorpsstraat 2
4268 GJ Meeuwen

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: 19:30


KnipKaart VTN pas: 18


Startlijst VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 18:30, start deelnemers: 19:30
Weegburgdienst: Moaskanttrekkers,

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
11-13Murphy's Law, Peterbilt 379, Moerkapelle-
21-03Iveco Schouten, Iveco Stralis, schouten
31-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
41-09Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch / Rick Jonkers
51-14Ruttchen Powerrr, Mercedes Benz Actros V10, HelvoirtRalph / René / Wijnand
61-06Moaskanttrekkers, Volvo F16, Oijen (NB)Willem de Keijzer / Bart van Orsouw
71-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
81-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
91-31Iron Horse, Volvo NL 18, Oosterhout NBrJos Rietveld
101-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, OudenboschFrank Goorden / Mark Goorden
111-23Rocking Horse, Scania 164-480, GamerenArjan Kolbach / William Kolbach
121-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
131-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen
141-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
151-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalRobbert van Tuijl / Gilbert van Tuijl
161-02De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
171-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
181-40Dark Tornado, MAN 19.502, OchtenDennis Jordaan / Mauritz Jordaan
-----
191-29Red Madness, MAN 19.603, Lokeren (B)Floris Ongena / Yves de Vidts / Dylan Meganck
-----
201-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16, Zele (B)Heirman Dirk/Stoop Andy/De Maesschalck Koen
-----




Startlijst VTN 8,5 ton Sport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 19:45, start deelnemers: 20:45
Weegburgdienst: Team Versteeg Uddel,

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
13-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
23-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
33-14Empty Wallet, Kenworth T800, Sint OedenrodeJarno Saris/patrick de bresser
43-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
53-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
63-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
-----
73-22Smokin' Griffin, Scania R143, RenswoudeWillem vd Dikkenberg
-----
83-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-----
93-19Team Dark Rumble, Scania 143, EdeGerco Hardeman / Corne Hardeman
-----
103-23Team Versteeg Uddel, Volvo FH16, UddelHans Versteeg / Arne van de Pol
-----




Startlijst VTN 5 ton DEMO (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 18:30, start deelnemers: 19:00
Weegburgdienst: Little Rocket,

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
15-02Mantrol Power, MAN, GeffenArjan van Grinsven
25-01Little Rocket, DAF 45, Nieuw Wehl Rick van Straaten/ Maaik Jansen/ Rob Köning




Startlijst VTN Bakwagenklasse

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
1T01Van der Stelt, Giessen, Scania R144-460Jan van Tilborg
2T03De Rooij Metaalrecycling, Almkerk, Scania R450Leendert de Rooij
3T04Henk Paans, Werkendam, Scania R164L-580Henk Paans
4T05Blaauw Handel en Transport, Werkendam, Scania R500Jan Blaauw
5T06De Graaff Transport en grondverzet, Wijk en Aalburg, Ginaf X3335SJordy van 't Zand
6T07Dalm Werkendam, Terberg FM2000Jos de Jong
7T08L.A. v/d Heuvel Transport, Werkendam, Scania R143Bas v/d Heuvel
8T09Kasteel Meeuwen, Renault MagnumFenno v/d Vendel
9T10Klaaimex, Woudrichem, ScaniaRonald Leeuwis