Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum za 18 mei 2019
Plaats Truck- en Tractorpulling Oss
Soort VTN1-punten VTN3-punten VTN5-punten
Klassementen VTN1 VTN3 VTN5
Omschrijving TRUCKAVOND. Oss is weer terug op de kalender bij VTN. Alle truckklasses zullen daar aanwezig zijn.
http://www.tractorpullingoss.nl/
Opmerkingen Soort baan: klei
Functionarissen: FOTOGRAAF: ErwinVi
Sleepwagen: hyproslee, forfarmers, forfarmers
Adres wedstrijd:
Industrieterrein "De Geer"
Broekstraat
5351 NC BERGHEM

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: 17:30


Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 17:30, start deelnemers: 18:30

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-1-02De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
-1-10Black Widow, Renault Magnum, NijnselPatrick de bresser/ Marc van gemert
-1-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalRobbert van Tuijl / Gilbert van Tuijl
-1-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
-1-07De Manne van Janne 3, Scania T, HeeschJoey Megens
-1-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
-1-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, OudenboschFrank Goorden / Mark Goorden
-1-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
-1-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
-1-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
-1-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
-1-03Iveco Schouten, Iveco Stralis, schouten
-1-13Murphy's Law, Peterbilt 379, Moerkapelle-
-1-09Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch / Rick Jonkers
-1-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16, Zele (B)Heirman Dirk/Stoop Andy/De Maesschalck Koen
-1-14Ruttchen Powerrr, Mercedes Benz Actros V10, HelvoirtRalph / René / Wijnand
-1-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
-1-06Moaskanttrekkers, Volvo F16, Oijen (NB)Willem de Keijzer / Bart van Orsouw
-1-31Iron Horse, Volvo NL 18, Oosterhout NBrJos Rietveld
-1-39Green Bull, Sisu, HeeschRein Smits
-----
-1-32Blue Fire, Scania R143-500, OpheusdenAlex van Nifterik
-----
-1-35d'n Bliksum, Volvo FH16, KootwijkerbroekErwin Berkelaar
-----
-1-37Heavy Boys Toys, Volvo F16, UddelArjo Bronkhorst
-----
-1-29Red Madness, MAN 19.603, Lokeren (B)Floris Ongena / Yves de Vidts / Dylan Meganck
-----
-1-04Blue Legend, Scania 142, BrakelBram van Tuyl
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Sport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 19:00, start deelnemers: 20:00

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-3-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
-3-14Empty Wallet, Kenworth T800, Sint OedenrodeJarno Saris/patrick de bresser
-3-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
-3-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
-3-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
-3-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-3-13Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560, OpmeerAron / Bas / Thijs
-3-11Bad Bull, Volvo F16, ScherpenzeelHenk van Ginkel
-----
-3-23Team Versteeg Uddel, Volvo FH16, UddelHans Versteeg / Arne van de Pol
-----
-3-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
-----
-3-19Team Dark Rumble, Scania 143, EdeGerco Hardeman / Corne Hardeman
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 5 ton DEMO (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 18:00, start deelnemers: 19:00

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-5-03Padaffy, DAF LF55, LithoijenPieter van Dijk
-5-02Mantrol Power, MAN, GeffenArjan van Grinsven
-5-01Little Rocket, DAF 45, Nieuw Wehl Rick van Straaten/ Maaik Jansen/ Rob Köning