Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum za 28 september 2019
Plaats Boerdonk
Soort VTN1-punten VTN3-punten VTN5-punten
Klassementen VTN1 VTN3 VTN5
Omschrijving FINALE VTN KLASSEMENTEN: Boerdonk is laat in het seizoen, maar wordt steeds populairder. In 2019 hebben ze de slotavond van de VTN competitie verkregen, waar alle klassementen aanwezig zullen zijn!
De 8,5 tons klassementen gaan hier de landelijke finale rijden. Nieuw is de aanwezigheid van de 5 tons Supersport!

http://www.trekkertrekboerdonk.nl
Opmerkingen Soort baan: Klei
Functionarissen: FOTOGRAAF: ErwinVi
Sleepwagen: hyproslee
Adres wedstrijd:
Evenementen terrein Cox
Coxsebaan 9
5469 NG Boerdonk

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: 16:00


Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-1-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
-1-06Moaskanttrekkers, Volvo F16, Oijen (NB)Willem de Keijzer / Bart van Orsouw
-1-14Ruttchen Powerrr, Mercedes Benz Actros V10, HelvoirtRalph / René / Wijnand
-1-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
-1-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, OudenboschFrank Goorden / Mark Goorden
-1-07De Manne van Janne 3, Scania T, HeeschJoey Megens
-1-09Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch / Rick Jonkers
-1-31Iron Horse, Volvo NL 18, Oosterhout NBrJos Rietveld
-1-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalRobbert van Tuijl / Gilbert van Tuijl
-1-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
-1-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
-1-10Black Widow, Renault Magnum, NijnselPatrick de bresser/ Marc van gemert
-1-13Murphy's Law, Peterbilt 379, Moerkapelle-
-1-02De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
-1-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16, Zele (B)Heirman Dirk/Stoop Andy/De Maesschalck Koen
-1-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
-1-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
-1-03Iveco Schouten, Iveco Stralis, schouten
-1-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
-1-35d'n Bliksum, Volvo FH16, KootwijkerbroekErwin Berkelaar
-----
-1-39Green Bull, Sisu, HeeschRein Smits
-----
-1-40Dark Tornado, MAN 19.502, OchtenDennis Jordaan / Mauritz Jordaan
-----
-1-29Red Madness, MAN 19.603, Lokeren (B)Floris Ongena / Yves de Vidts / Dylan Meganck
-----
-1-04Blue Legend, Scania 142, BrakelBram van Tuyl
-----
-1-32Blue Fire, Scania R143-500, OpheusdenAlex van Nifterik
-----
-1-37Heavy Boys Toys, Volvo F16, UddelArjo Bronkhorst
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Sport (Punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-3-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
-3-13Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560, OpmeerAron / Bas / Thijs
-3-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-3-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
-3-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
-3-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
-3-14Empty Wallet, Kenworth T800, Sint OedenrodeJarno Saris/patrick de bresser
-3-19Team Dark Rumble, Scania 143, EdeGerco Hardeman / Corne Hardeman
-----
-3-22Smokin' Griffin, Scania R143, RenswoudeWillem vd Dikkenberg
-----
-3-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
-----
-3-11Bad Bull, Volvo F16, ScherpenzeelHenk van Ginkel
-----
-3-23Team Versteeg Uddel, Volvo FH16, UddelHans Versteeg / Arne van de Pol
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 5 ton DEMO (Punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-5-02Mantrol Power, MAN, GeffenArjan van Grinsven
-5-01Little Rocket, DAF 45, Nieuw Wehl Rick van Straaten/ Maaik Jansen/ Rob Köning
-5-03Padaffy, DAF LF55, LithoijenPieter van Dijk