Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum vr 9 augustus 2019
Plaats Montfoort
Soort VTN1-punten VTN3-punten
Klassementen VTN1 VTN3
Omschrijving TRUCKAVOND. De vrijdagavond is gereserveerd voor de Trucks. Op twee banen worden alle deelnemers uit de 8,5 tons Supersport en Sportklasse van VTN. In navolging van voorgaande jaren zal het bakwagen klassement diverse trucks uit de regio laten zien.
http://www.pjguzuidwest.nl/
Opmerkingen Soort baan: Kleibaan
Functionarissen: BESTUUR: HermaSa | FOTOGRAAF: ErwinVi | FOTOGRAAF: CoraRi | WEDSTRIJDL VTN1: HermaSa
Sleepwagen: hyproslee, powerbreaker
Adres wedstrijd:
LET OP! Neem afslag Woerden op de A12!
M.A. Reinaldaweg 70
3461 AL Montfoort

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: 19:00


KnipKaart VTN pas: 15


Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 18:30, start deelnemers: 19:30
Weegburgdienst: Little King 2.0, Murphy's Law

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-1-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
-1-13Murphy's Law, Peterbilt 379, Moerkapelle-
-1-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
-1-06Moaskanttrekkers, Volvo F16, Oijen (NB)Willem de Keijzer / Bart van Orsouw
-1-23Rocking Horse, Scania 164-480, GamerenArjan Kolbach / Arie v Tuijl
-1-07De Manne van Janne 3, Scania T, HeeschJoey Megens
-1-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
-1-09Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch / Rick Jonkers
-1-02De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
-1-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
-1-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, OudenboschFrank Goorden / Mark Goorden
-1-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
-1-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalRobbert van Tuijl / Gilbert van Tuijl
-1-31Iron Horse, Volvo NL 18, Oosterhout NBrJos Rietveld
-1-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
-1-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
-1-14Ruttchen Powerrr, Mercedes Benz Actros V10, HelvoirtRalph / René / Wijnand
-1-10Black Widow, Renault Magnum, NijnselPatrick de bresser/ Marc van gemert
-1-03Iveco Schouten, Iveco Stralis, schouten
-1-39Green Bull, Sisu, HeeschRein Smits
-----
-1-29Red Madness, MAN 19.603, Lokeren (B)Floris Ongena / Yves de Vidts / Dylan Meganck
-----
-1-04Blue Legend, Scania 142, BrakelBram van Tuyl
-----
-1-37Heavy Boys Toys, Volvo F16, UddelArjo Bronkhorst
-----
-1-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16, Zele (B)Heirman Dirk/Stoop Andy/De Maesschalck Koen
-----
-1-35d'n Bliksum, Volvo FH16, KootwijkerbroekErwin Berkelaar
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Sport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 19:00, start deelnemers: 20:00

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-3-14Empty Wallet, Kenworth T800, Sint OedenrodeJarno Saris/patrick de bresser
-3-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
-3-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
-3-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
-3-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-3-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
-3-11Bad Bull, Volvo F16, ScherpenzeelHenk van Ginkel
-----
-3-23Team Versteeg Uddel, Volvo FH16, UddelHans Versteeg / Arne van de Pol
-----
-3-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
-----