Startlijst informatie Truckpulling Print

Datum za 22 juni 2019
Plaats Cromvoirt
Soort VTN1-punten VTN3-punten
Klassementen VTN1 VTN3
Omschrijving Een frisse TRUCKAVOND is dit jaar te vinden in Cromvoirt.
De organisatie heeft al enige jaren ervaring met de tractoren, maar eenmaal enthousiast geworden over de Truckpulling gooit deze organisatie alle remmen los om er een prachtige avond van te maken.

http://www.trekkertrekcromvoirt.nl
Opmerkingen Soort baan: grond/klei
Functionarissen: FOTOGRAAF: ErwinVi
Sleepwagen: hyproslee, bluefox
Adres wedstrijd:
evenementen terrein
Deutersestraat 39
5266AW Cromvoirt

Klik hier voor de kaart op Google Maps

Aanvang wedstrijd: 18:00


Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Supersport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 17:00, start deelnemers: 18:00

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-1-16Little King 2.0, Scania T164, ScherpenzeelGerard van Donselaar / Wim de Kruijf
-1-27Just for Fun 2.0, Volvo FH16, OudenboschFrank Goorden / Mark Goorden
-1-33Crazy Grey Power, Volvo FH16, Balen (B)Glenn Geuens / Geert Geuens
-1-21Vaku Puller, Volvo F16, HelvoirtCoen van Kuijk / Bart van Kuijk
-1-12White Champ, Daf 85, SchijndelFrank van der Sangen
-1-13Murphy's Law, Peterbilt 379, Moerkapelle-
-1-06Moaskanttrekkers, Volvo F16, Oijen (NB)Willem de Keijzer / Bart van Orsouw
-1-10Black Widow, Renault Magnum, NijnselPatrick de bresser/ Marc van gemert
-1-09Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch / Rick Jonkers
-1-07De Manne van Janne 3, Scania T, HeeschJoey Megens
-1-11Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenCo Oskam / Gerard van der Grift
-1-08Verspui, DAF CF 85, HoornaarJan / Patrick
-1-31Iron Horse, Volvo NL 18, Oosterhout NBrJos Rietveld
-1-36Van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
-1-30Mitas Black Sensation, Volvo FH16, Zele (B)Heirman Dirk/Stoop Andy/De Maesschalck Koen
-1-14Ruttchen Powerrr, Mercedes Benz Actros V10, HelvoirtRalph / René / Wijnand
-1-03Iveco Schouten, Iveco Stralis, schouten
-1-23Rocking Horse, Scania 164-480, GamerenArjan Kolbach / Arie v Tuijl
-1-02De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
-1-05De Hulk, Volvo FH16, NieuwaalRobbert van Tuijl / Gilbert van Tuijl
-1-04Blue Legend, Scania 142, BrakelBram van Tuyl
-----
-1-32Blue Fire, Scania R143-500, OpheusdenAlex van Nifterik
-----
-1-29Red Madness, MAN 19.603, Lokeren (B)Floris Ongena / Yves de Vidts / Dylan Meganck
-----
-1-37Heavy Boys Toys, Volvo F16, UddelArjo Bronkhorst
-----
-1-35d'n Bliksum, Volvo FH16, KootwijkerbroekErwin Berkelaar
-----
-1-39Green Bull, Sisu, HeeschRein Smits
-----




Presentielijst onder voorbehoud VTN 8,5 ton Sport (Punten)

Aanwezigheid deelnemers: 17:00, start deelnemers: 18:00

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
Punten
-3-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-3-13Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560, OpmeerAron / Bas / Thijs
-3-02Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
-3-14Empty Wallet, Kenworth T800, Sint OedenrodeJarno Saris/patrick de bresser
-3-04Van Dijk Ny Titan, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
-3-03Van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
-3-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
-3-10P. Bos veevoeders, DAF 85, EderveenRobert Bos / Pieter Bos / Dirko Bos / Jan-Willem Bos
-----
-3-22Smokin' Griffin, Scania R143, RenswoudeWillem vd Dikkenberg
-----
-3-23Team Versteeg Uddel, Volvo FH16, UddelHans Versteeg / Arne van de Pol
-----
-3-19Team Dark Rumble, Scania 143, EdeGerco Hardeman / Corne Hardeman
-----
-3-11Bad Bull, Volvo F16, ScherpenzeelHenk van Ginkel
-----