De uitslagen zoals nu bekend.
Promo
Rond de klok van 20:30 mocht de Promo klasse van start gaan. Blue Bull heeft de proeftrek. Ze krijgen de versnelling net niet rondgedraaid en de truck waait uit op 31 meter. Tweede proeftrek is voor Little King 2.0. Met een overtuigende run van de torpedo wordt er een makkelijke full pull weggezet. Zo blijft de sleepwagen ook staan. De Daf van Van Keulen rijdt een afstand met 86,70 dus dat wordt een herkansing. De Daf was prima weg, maar had niet genoeg adem om een full pull te halen. Dan de beurt aan de Twister. Vorige week de winnaar in Montfoort, dus de verwachting is hoog. De truck gaat van start, maar klinkt niet helemaal je-van-het. Wel binnen 30 meter, dus terug voor een tweede poging in de eerste run. Echter gaat de tweede poging hetzelfde als de eerste. Bij 26 meter weer tot stilstand. Dus ook de zwartrode Scania mag op voor een herkansing. Dan de beurt aan thuisrijder bij uitstek: Daffy van Verspui. De competitieleider wil laten zien wat het in huis heeft. En hoe, met een rappe run to the hill wordt er een full pull genoteerd. Ook MadMack zet een full pull op het bord. Blue Bull doet de proeftrek over. Ze blijven steken op een afstand van 74,65. Vervolgens zetten JoosiTrans, Dreamcatcher en Veldhuizen een full pull neer. Vanuit Denemarken zijn Berta en Ofelia overgekomen om aan te haken. De blauwe Scania 143 heeft er de pijp aardig vol aan, maar weet een full pull weg te zetten. En de laatste in de eerste doorgang is Ofelia. De voormalige Black Widow machine, weet ook een full pull weg te zetten, met een uitwaaiende motor paste dit precies.
Op naar de herkansingen, te weten 3 stuks. Van Keulen is de eerste. Ze weten het niet te volbrengen, op 85 meter stranden ze. Twister weet nu wel een keurige full pull weg te zetten. Blue Bull heeft een tandje bijgeschakeld t.o.v. de eerste run en weet zich aanzienlijk te verbeteren. Ze komen tot een keurige 96 meter, maar helaas net niet genoeg om zich te plaatsen voor de finale.
Nadat de kwalificatie van de topgroep was afgerond, werd rond 22:50 de finale van de promo afgetrapt. Eerste is de Little King 2.0. De blauwe torpedo zet een keurige run weg, en zet de leidersvlag op 87 meter. Dan mag Twister proberen de leidersvlag aan te vallen. Met een run over de rechterkant van de baan wordt de leidersvlag verzet naar 89,80. Derde in de finale is Verspui. Voor hun eigen VIP-vak rijden ze midden in de baan. Met de neus in de lucht zetten ze de vlag op 94,51m. MadMack zet een zeer respectabele afstand van 81 meter neer. JoosiTrans blijft daar met 78 meter een paar meter achter. Dreamcatcher gaat er met gang in, maar de motor waait uit bij 85 meter. De laatste die Verspui van de competitiezege kan afhouden is Veldhuizen. De geel groene Iveco gaat over de linkerkant weg. Motortje is onderin niet taai genoeg en strand op 80 meter. Daarmee zijn de competitiepunten verdeeld. Alleen nog de twee Deense bijschrijvers. De Scania van Berta strandt op 73 meter. Ofelia wint de strijd der Denen en gaat naar 74 meter. Daarmee is de top 3 van vandaag: 1) Verspui, 2) Twister en 3) Little King 2.