De uitslagen zoals nu bekend.



Klik hier voor het fotoalbum van Cora van Rijswijk >>




Condities van de wedstrijd

Lengte: 100 meter
Sleepwagen(s): Hypro slee
Weersomstandigheden: Goed, zonnig
Temperatuur: Warm
Soort baan: Losse kleibaan



Uitslag VTN 9,5 ton Sport (punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
Punten
13-04Volvo Van Dijk, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
-
F.P.
F.P.
95,83
50
23-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-
F.P.
F.P.
94,00
45
33-11Bad Bull, Volvo F16, ScherpenzeelDirk Methorst / Henk van Ginkel
-
F.P.
99,93
-
42
43-01Team van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
-
F.P.
94,54
-
40
53-02Team Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
-
F.P.
93,83
-
38
63-13Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560, OpmeerAron / Bas / Thijs
-
F.P.
87,09
-
36
73-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, RoosendaalTinus Van Schilt / Danny Laurense
-
F.P.
82,12
-
35
83-03Team van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
-
F.P.
79,82
-
34






Totaalstand van het VTN 9,5 ton Sport 2017

STeam
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
TOTAAL
1 Volvo Van Dijk, Volvo FH16
45
45
45
45
50
42
42
50
50
35
45
50
544
2 Bad Bull, Volvo F16
38
35
34
50
45
50
50
42
42
40
50
42
518
3 Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52
42
38
50
40
42
45
45
40
35
50
42
45
514
4 Team van Rijswijk, Renault AE Magnum
40
42
40
42
38
40
38
38
38
45
40
40
481
5 Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560
35
40
36
36
35
38
35
35
40
42
38
36
446
6 Team Van Keulen, DAF 95
36
33
33
38
32
35
36
36
34
38
36
38
425
7 Shavepower, Iveco Eurostar
33
36
35
33
36
36
40
33
36
36
354
8 Van Schilt Pulling, Scania 143-450
38
35
33
34
34
34
33
34
35
35
345
9 Dark Tornado, MAN 19.502
50
50
42
40
45
45
272
10 Team van Dodeweerd, DAF 95 XF
34
34
32
34
34
33
34
34
269
11 UCE Trading, Volvo FM10 Tweety
11 Old Scrap Never Dies, MAN 19.502 FLT

A = Herwijnen, 7 april 2017
B = Leende, 29 april 2017
C = Oud Gastel, 6 mei 2017
D = Stroe, 12 mei 2017
E = Maasdonk / Geffen, 20 mei 2017
F = Zuid Beijerland, 26 mei 2017
G = Nieuw Vennep, 27 mei 2017
H = Renswoude, 16 juni 2017
I = Soest, 23 juni 2017
J = Cromvoirt, 8 juli 2017
K = Montfoort, 11 augustus 2017
L = 't Heer Abtskerke, 26 augustus 2017