De uitslagen zoals nu bekend.



Klik hier voor het fotoalbum van Erwin Visser >>



Klik hier voor het fotoalbum van >>



Uitslag VTN 9,5 ton Sport (punten)

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
3e trek
4e trek
5e trek
6e trek
Punten
13-04Volvo Van Dijk, Volvo FH16, woerden utrechtUdo Tonus/Martijn Slingerland/Rob v d Brink/Alexander Kroone
F.P.
F.P.
F.P.
F.P.
F.P.
69,13
50
23-01Team van Rijswijk, Renault AE Magnum, Wijk en AalburgKees van Dongen/ Jacco van Rijswijk
F.P.
F.P.
F.P.
F.P.
F.P.
66,31
45
33-18Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52, DodewaardRaymond van Schuppen Hans Frentz Richard Hofs
-
F.P.
F.P.
F.P.
98,73
-
42
43-17UCE Trading, Volvo FM10 Tweety, Oostkamp (B)Jan De Muynck / Wim Vroman
F.P.
F.P.
F.P.
90,30
-
-
40
53-03Team van Dodeweerd, DAF 95 XF, DodewaardGerrit / Geurt
F.P.
F.P.
99,96
-
-
-
38
63-02Team Van Keulen, DAF 95, MiddelburgJohnny Matthijsse / Anton Esser
F.P.
F.P.
97,47
-
-
-
36
73-06Van Schilt Pulling, Scania 143-450, Roosendaal  Tinus Van Schilt / Danny Laurense
F.P.
99,39
-
-
-
-
35
83-13Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560, OpmeerAron / Bas / Thijs
F.P.
91,11
-
-
-
-
34
93-07Shavepower, Iveco Eurostar, ZwartewaalRemco Verhoeve/ Jaco Mol/ Rini Scheer/ Marcel Koornneef
F.P.
-
-
-
-
-
33



Totaalstand van het VTN 9,5 ton Sport 2016

STeam
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
TOTAAL
1 Volvo Van Dijk, Volvo FH16
36
42
50
40
50
50
50
50
50
45
463
2 Team van Rijswijk, Renault AE Magnum
50
40
42
42
45
42
45
42
42
50
440
3 Double Trouble, Iveco Eurostar 440-52
33
50
40
50
42
45
42
45
45
34
426
4 Shavepower, Iveco Eurostar
45
45
38
45
33
38
36
36
35
40
391
5 Team Van Keulen, DAF 95
35
36
45
38
36
40
35
38
40
42
385
6 Team van Dodeweerd, DAF 95 XF
40
35
36
36
38
36
38
40
38
36
373
7 Breedijk Truckpulling Team, Renault AE560
34
33
33
34
32
33
33
34
38
304
8 Van Schilt Pulling, Scania 143-450
38
34
34
35
33
32
36
35
277
9 UCE Trading, Volvo FM10 Tweety
42
38
35
40
34
40
35
264
10 Bad Bull, Volvo F16
35
35
34
34
33
171
11 Old Scrap Never Dies, MAN 19.502 FLT

A = Leende, 23 april 2016
B = Maasdonk / Geffen, 30 april 2016
C = Stroe, 13 mei 2016
D = Oud Gastel, 21 mei 2016
E = Oss, 11 juni 2016
F = Rijsbergen, 2 juli 2016
G = Cromvoirt, 9 juli 2016
H = Montfoort, 12 augustus 2016
I = 't Heer Abtskerke, 27 augustus 2016
J = Almkerk Meeuwen, 2 september 2016