Home Uitslagen Koudekerk ad Rijn, 4 augustus 2012
Koudekerk ad Rijn, 4 augustus 2012

De demo in koudekerk is weer achter de rug, het was een middag die nogal wat problemen voor verschillende teams heeft opgeleverd.

 

Met mooi weer, en een goede zware baan gaat de wedstrijd in koudekerk beginnen. Om 13:00 uur verzamelen om daarna om 14:00 te gaan rijden, de Mad Men van Berkel bijt het spits af en het blijkt dat de power breaker al flink zwaar staat. Vervolgens wordt besloten de sleepwagen lichter te zetten wat voor de meeste teams goed uitpakt. Black widow is wat aan het testen en dit blijkt niet helemaal goed uit te pakken dus deze weten zich niet te kwalificeren. Van Walsem heeft gekozen voor een andere turbo opstelling die nog geoptimaliseerd moet worden en dus helaas net niet goed genoeg om een full pull te verrijden, maar de eerste beelden zagen er goed uit. Van Tilburg Bastianen rijden hard met hun Daf en de nieuwe grote banden komen goed tot hun recht met een full pull als gevolg. De rest van de trucks weten ook een full pull te rijden.
Na de tussenpauze met een tractorklasse mogen wij weer gaan rijden. De Mad Men staat op te toeren maar kan niet wegkomen, na een paar keer proberen besluiten ze om af te koppelen en te gaan kijken. Dan blijkt al snel dat de turbo gesneuveld is in de run ervoor. Rocking horse gaat van start en besluiten het gas eraf te halen omdat de truck nogal begint te springen over de baan.
Verspui vertrekt ook en bij de 60 meter stopt de truck ermee, er zit waarschijnlijk iets in de diesel want de lucht uit de tank rook niet gezond.
Manne van janne 1 gaat van start en kunnen ook niet wegkomen, na wat controles blijkt dat de aandrijving van de pomp kapot is, dus ook einde wedstrijd.
Manne van janne 2 gaat beter en weet wederom een full pull te rijden, deze mannen rijden voor het KWF kankerbestrijding. Dit zou eigenlijk team FTF gaan doen maar omdat deze truck nog niet klaar is hebben de Manne van Janne deze taak overgenomen. Elke meter die ze rijden wordt 5,15 euro overgemaakt aan de stichting. In totaal hebben ze 280 meter gereden dus dit is goed voor een bedrag van 1.442 euro! Verder hebben de teamleden van de teams: Manne van Janne, Yellow Devil, Verspui en Mad Men 5 euro gedoneerd om het bedrag nog een beetje op te schroeven.
Uiteindelijk heeft niet iedereen kunnen rijden omdat de sleepwagen stukken had toen is besloten te stoppen en de bbq maar is op te gaan warmen.
De exacte uitslagen zijn op de tribune blijven liggen en omdat onze truck stukken had is dit voor mij niet geheel bekend. Maar zoals ik vernomen heb:
MVJ 2 hebben gewonnen met twee full pull’s gevolgd door Kolbach en Verspui daar weer achter, de rest heeft dus niet meer kunnen rijden omdat de sleepwagen stukken had.
Na een gezellige bbq met veel vlees is de bodem gelegd om te tent maar is op te gaan zoeken, het blad van de Manne van Janne was weer gepoetst heeft nog een drukke avond gehad.
Kortom het was een gezellige dag, met een goede afsluiter!
Volgend jaar zijn wij er in ieder geval weer bij, kortom organisatie bedankt het zag er allemaal weer goed uit!

De groeten en tot komende vrijdag in Monfoort waar we hopen onze turbo weer in orde hebben

Met dank aan:
Joost van Alebeek voor het verslag
Gertjan Kortlever voor de foto's



Klik hier voor het fotoalbum >>



Uitslag VTN 9,5 ton Supersport

S
Nr
Team
Bestuurder
1e trek
2e trek
11-04De Manne van Janne 2, Scania 164-580, HeeschMartijn de Bekker
F.P.
F.P.
21-07Van Tilburg Bastianen, DAF 2700, VianenGertjan Jansen / Fred Bonovrie / Jeroen van Osch
F.P.
>92,00
31-12Veldhuizen, Iveco Turbostar, WerkhovenGerard van der Grift
F.P.
>82,00
41-13Rocking Horse, Scania 142, NieuwaalArjan Kolbach
F.P.
>70,00
51-06Verspui, DAF CF 85, Hoornaar-
F.P.
>60,00
61-05De Manne van Janne 1, Scania 143-450, HeeschGert-jan Zwanenberg
F.P.
>20,00
71-02Mad Men, MAN V 10, Eerde (NB)Mari Bekkers
F.P.
0,00
81-16Yellow Devil, Renault Magnum AE500, RosmalenArni van Gemert/Peter Smulders
<100
-
91-14Black Widow, Renault Magnum, Nijnsel-
<100
-
101-17Van Walsem, Scania R142, KesterenJoost van Walsem
<100
-